Śpiewnik

Sławcie Pana na cytrze, śpiewajcie Mu przy harfie o dziesięciu strunach.
Śpiewajcie Jemu pieśń nową, pełnym głosem pięknie Mu śpiewajcie!

Ps 33, 2-3

Witaj na oficjalnej stronie Śpiewnika Wspólnoty św. Michała Archanioła w Oleśnie!

Śpiewnik jest dostępny za darmo. Ciągle jest rozwijany, dlatego też na tej stronie co jakiś czas będą pojawiać się uaktualnienia. Składa się z dwóch elementów: aplikacji i zawartości, czyli slajdów, tekstów, itp.


Aplikacja

Poniżej można pobrać aplikację, z której Wspólnota korzysta na spotkaniach. Nie trzeba jej instalować – wystarczy pobrać paczkę dla swojej platformy i rozpakować ją w dowolne miejsce na dysku.

Platforma Wersja Data Rozmiar
Windows 2.0.4 15.08.2014 17.6 MB pobierz
Linux 32-bit 2.0.3 16.06.2014 18.7 MB pobierz
Linux 64-bit 2.0.3 16.06.2014 18.5 MB pobierz

Do uruchamiania śpiewnika w systemie Windows służy plik songbook.exe, natomiast w systemie Linux najlepiej jest w tym celu skorzystać ze skryptu songbook.sh.

Dostępny jest również opis zmian aplikacji.


Zawartość

Poniższa zawartość została przygotowana przez członków Wspólnoty. Jest ona wspólna dla wszystkich platform. Najlepiej jest ją rozpakować do tego samego folderu, do którego rozpakowana została aplikacja – wtedy aplikacja automatycznie ją wykryje. Zawartość można również umieścić w dowolnym miejscu na dysku, ale wtedy należy wskazać jej położenie w aplikacji: wybrać z menu Narzędzia -> Ustawienia, a następnie wskazać ścieżkę do folderu z zawartością.

Platforma Data Rozmiar
dowolna 03.05.2015 72.1 MB pobierz